گلس فلیک

رنگ‌ صنعتی رنگ اپوکسی پلی آمین گلس فلیک

گلس فلیک بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمینی طراحی و فرموله گردیده است. به دلیل استفاده از سخت کننده پلی آمینی در برابر انواع حلال، قلیا و مونومر غیراسیدی مقاوم می‌باشد. این پوشش چسبندگی عالی، دوام و سختی بالایی بر روی سطوح فولادی و بتنی دارد. استفاده از این پوشش، مقاومت خوردگی، شیمیایی و سایشی پوشش را افزایش می‌دهد. از این پوشش برای محافظت سطوحی که در شرایط آب‌و‌هوایی بسیار خورنده قرار دارند استفاده می‌گردد. این‌رنگ صنعتی قابلیت اعمال در‌ضخامت‌های‌بسیار‌بالا را دارا می‌باشد و بصورت تک‌لایه بر‌روی سطوح مناسب به کار می‌رود. کاربرد این پوشش، حفاظت از سازه‌های‌فلزی در‌صنایعی‌که در معرض‌شرایط خورنده شدید قرار دارند، میباشد. همانند پتروشیمی‌ها، مخازن نگهداری مواد شیمیایی، صنایع کاغذ، لوله‌های انتقال مواد شیمیایی یا نفتی و ….

گلس فلیک

گلس فلیک

 

برخی محصولات دیگر

 

رنگ‌ صنعتی رنگ اپوکسی پلی آمین گلس فلیک

گلس فلیک بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمینی طراحی و فرموله گردیده است. به دلیل استفاده از سخت کننده پلی آمینی در برابر انواع حلال، قلیا و مونومر غیر اسیدی مقاوم می‌باشد. این پوشش چسبندگی عالی، دوام و سختی بالایی بر روی سطوح فولادی و بتنی دارد. استفاده از این پوشش، مقاومت خوردگی، شیمیایی و سایشی پوشش را افزایش می‌دهد. از این پوشش برای محافظت سطوحی که در شرایط آب‌و‌هوایی بسیار خورنده قرار دارند استفاده می‌گردد. این‌رنگ صنعتی قابلیت اعمال در‌ضخامت‌های‌بسیار‌بالا را دارا می‌باشد و بصورت تک‌لایه بر‌روی سطوح مناسب به کار می‌رود. کاربرد این پوشش، حفاظت از سازه‌های‌فلزی در‌صنایعی‌که در معرض‌شرایط خورنده شدید قرار دارند، میباشد. همانند پتروشیمی‌ها، مخازن نگهداری مواد شیمیایی، صنایع کاغذ، لوله‌های انتقال مواد شیمیایی یا نفتی و ….

رنگ‌ صنعتی رنگ اپوکسی پلی آمین گلس فلیک

گلس فلیک بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمینی طراحی و فرموله گردیده است. به دلیل استفاده از سخت کننده پلی آمینی در برابر انواع حلال، قلیا و مونومر غیر اسیدی مقاوم می‌باشد. این پوشش چسبندگی عالی، دوام و سختی بالایی بر روی سطوح فولادی و بتنی دارد. استفاده از این پوشش، مقاومت خوردگی، شیمیایی و سایشی پوشش را افزایش می‌دهد. 

  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  ارسال پیام از طریق واتس اپ
  تماس با ما
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com