چشم گربه ای در جاده محوری

چسب چشم گربه ای

چسب چشم گربه ای دوجزئی اپوکسی

چسب‌ چشم گربه ای (چسب اپوکسی ترافیکی) برپایه رزین‌های‌اپوکسی، جهت چسباندن‌تجهیزات و علائم‌ترافیکی به سطوح‌آسفالتی یا بتنی طراحی شده‌است. بدلیل محدودیت‌زمانی موجود دراجرای تجهیزات‌ترافیکی، زمان خشک‌شدن پایین چسب ترافیکی درحالیکه خواص‌مکانیکی قابل‌قبولی ارائه دهد، بسیار حائزاهمیت می‌باشد. با طراحی‌خاص انجام‌شده در این محصول، با درنظرگرفتن کلیه خواص مکانیکی‌مطلوب، زمان خشک‌شدن بسیار کاهش‌یافته است. تائیدیه اخذ‌شده از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای وزارت راه‌وشهرسازی، موید این ویژگی بسیار مهم چسب‌ترافیکی است.

چسب چشم گربه ای

اجزاء چسب چشم گربه ای

بهمراه جزء‌اصلی‌(چسب)، جزء دیگری بنام سخت‌کننده (هاردنر) که به‌صورت مایعی‌قهوه‌ای‌رنگ می‌باشد. در‌اختیار مشتریان‌‌محترم قرار می‌گیرد. در صورت اختلاط کامل این دو‌جزء، خواص‌فیزیکی ومکانیکی بسیار‌مطلوبی ایجاد خواهد شد. استفاده از این محصول چسب‌ ترافیکی جهت سطوح‌آسفالتی و بتنی توصیه می‌شود. درخصوص بقیه سطوح خواهشمند است با کارشناسان رنگ ماندگار، مشورت نمایید.

نحوه اجرا چسب چشم گربه ای دوجزئی

پس‌از اطمینان از شرایط مساعد آب‌وهوایی برای اجرای چسب‌ترافیکی، می‌بایست به شرایط سطح محل‌اجرای چسب توجه داشت. بدین صورت که سطح‌موردنظر عاری از هرگونه آلودگی اعم از گردوخاک، چربی و … باشد. لذا قبل از اعمال چسب‌ترافیکی، سطح‌زیرین را کاملاً از مواد زائد پاک نموده و آماده‌سازی لازم را انجام دهید. جهت اجرا، ابتدا قوطی محتوی جزء اصلیA را کاملاً به هم بزنید. سپس هاردنر مایع‌ جزء B را به آرامی‌و با نسبت‌وزنی ذکر‌شده بجزءA اضافه نموده و کاملاً به‌هم بزنید. با توجه به نوع واکنش رزین‌اپوکسی، لازم‌است از اختلاط‌کامل هاردنر با چسب ترافیکی اطمینان حاصل شود. سپس چسب را با‌کاردک برروی قطعه موردنظر (بعنوان مثال بازتاب‌چشم‌گربه‌ای) اجرا‌نموده و محکم به سطح‌زیرین (آسفالت یابتن) بچسبانید.

چسب چشم گربه ای
نکته مهم چسب چشم گربه ای

پس‌از مخلوط‌شدن هاردنر جزء‌ B با جزء‌ اصلیA، می‌بایست در کمتر از ۵ دقیقه (باتوجه به دمای‌هوا) چسب اپوکسی ترافیکی را مصرف نمایید. بنابراین جهت جلوگیری از ژل‌شدن چسب اپوکسی ترافیکی، توصیه می‌شود مخلوط دو جزء را درمقادیر کم آماده نمایید.

تذکر: پس از اختلاط دوجزء، حتی با بسته بودن درب قوطی از خشک‌شدن چسب چشم گربه ای، جلوگیری نخواهد‌شد.

 

  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  ارسال پیام از طریق واتس اپ
  تماس با ما
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com