زینک کرومات

رنگ‌ صنعتی آستر اپوکسی پلی آمید زینک کرومات (کرومات روی)

معرفی زینک کرومات

زینک کرومات بر پایه رزین اپوکسی و سخت‌کننده پلی آمیدی و رنگدانه ضد‌خوردگی زینک کرومات فرموله شده. این نمونه رنگ صنعتی را می‌توان مستقیماً بعنوان آستر ضد‌خوردگی بر ‌روی فلزات و یا همچنین بعنوان یک پوشش نازک بین لایه‌ای بر‌ روی آستر غنی از روی استفاده نمود. رنگ صنعتی چسبندگی، سختی، مقاومت شیمیایی، مقاومت آبی و محیطی خوبی را دارا می‌باشد.

زینک کرومات

زینک کرومات

زینک کرومات ‌برای محافظت از سازه‌های فلزی قبل از نصب و بر‌ روی وسایلی که. به شرایط و موقعیتهای خوردگی‌حساس می‌باشند، مورد استفاده قرار‌ می‌گیرد. همچنین بر‌روی گستره وسیعی‌از آلیاژهای سبک و برای محافظت از سطوح فلزی مانند سازه‌های‌فلزی، خطوط لوله، مخازن، پلها کاربرد دارد. ضخامت ۶۰ میکرون از آستر (رنگ صنعتی) می‌تواند بتنهایی ۵۰۰ ساعت در برابر تست سالت اسپری از خود مقاومت نشان دهد. همچنین سیستم سه لایه این رنگ دارای تاییدیه از پژوهشگاه صنعت نفت با ۷۲۰ ساعت سالت اسپری می‌باشد.

زینک کرومات

زینک کرومات

زینک کرومات-4
زینک کرومات-1
زینک کرومات-3
زینک کرومات-2
  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  ارسال پیام از طریق واتس اپ
  تماس با ما
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com