رنگ MIO

رنگ‌ صنعتی رنگ میانی اپوکسی پلی آمید MIO – HIGH BUILD

رنگ MIO بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمید طراحی گردیده است. این رنگ صنعتی به عنوان رنگ میانی بر‌روی سطوح فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از رزین اپوکسی در این رنگ باعث افزایش مقاومت در برابر نفوذ عوامل خورنده به سطح می‌گردد. همچنین استفاده از اکسید آهن میکایی در رنگ باعث محدودیت در تنوع رنگی می‌گردد.

رنگ MIO

رنگ MIO

این رنگ قابل استفاده بر روی انواع آستری‌های اپوکسی است. استفاده از این محصول در محیط‌هایی که در برابر عوامل خورنده و جریانات هوا قرار دارند. در ضمن توصیه می‌گردد زیرا که اکسید آهن میکایی موجود در آن باعث افزایش مقاومت سطح در برابر فرسایش می‌گردد. کاربرد این رنگ بر روی سازه‌های صنایع نفتی،. کارخانجات مواد شیمیایی، نیروگاه‌های هسته ای، سازه‌های فلزی و بدنه ماشین آلات است.

 
رنگ MIO

رنگ MIO

رنگ MIO
رنگ MIO بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمید طراحی گردیده است. این رنگ صنعتی به. عنوان رنگ میانی بر‌روی سطوح فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از رزین اپوکسی در این رنگ باعث افزایش مقاومت در برابر نفوذ عوامل خورنده به سطح می‌گردد. همچنین استفاده از اکسید آهن میکایی در رنگ باعث محدودیت در تنوع رنگی می‌گردد. این رنگ قابل استفاده بر روی انواع آستری‌های اپوکسی است. استفاده از این محصول در محیط‌هایی که در برابر عوامل خورنده و جریانات هوا قرار دارند. در ضمن توصیه می‌گردد زیرا که. اکسید آهن میکایی موجود در آن باعث افزایش مقاومت سطح در برابر فرسایش می‌گردد. کاربرد این رنگ بر روی سازه‌های صنایع نفتی،. کارخانجات مواد شیمیایی، نیروگاه‌های هسته ای، سازه‌های فلزی و بدنه ماشین آلات است. این رنگ قابل استفاده بر روی انواع آستری‌های اپوکسی است. استفاده از این محصول در محیط‌هایی. که در برابر عوامل خورنده و جریانات هوا قرار دارند. در ضمن توصیه می‌گردد زیرا که اکسید آهن میکایی. موجود در آن باعث افزایش مقاومت سطح در برابر فرسایش می‌گردد. کاربرد این رنگ بر روی سازه‌های صنایع نفتی،. کارخانجات مواد شیمیایی، نیروگاه‌های هسته ای، سازه‌های فلزی و بدنه ماشین آلات است.
رنگ میانی MIO اپوکسی پلی آمید
رنگ میانی MIO اپوکسی پلی آمید
  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  ارسال پیام از طریق واتس اپ
  تماس با ما
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com