رنگ کولتار

(رنگ کولتار اپوکسی پلی آمید)

رنگ کولتار بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده با کولتار و سخت‌کننده پلی آمید طراحی و فرموله شده است. از ویژگیهای مهم این محصول میتوان به چسبندگی عالی، مقاومت در‌برابر رطوبت و‌همچنین سختی و انعطاف‌پذیری مناسب اشاره نمود. این‌ویژگی‌ها، رنگ درپوشش و‌محافظت سازه‌های دریایی و‌تاسیسات در‌مجاورت محیط‌های. مرطوب نظیر‌اسکله‌ها، کف و‌بدنه کشتی‌ها، تانکرهای‌آب، برج‌های خنک‌کننده و‌خطوط لوله‌مناسب می‌سازد.

رنگ کولتار

رنگ کولتار

رنگ کولتار

رنگ کولتار

 

رنگ کولتار-1
رنگ کولتار-2
رنگ کولتار-3
رنگ کولتار
 

(اپوکسی پلی آمید)

بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده با کولتار و سخت‌کننده پلی آمید طراحی و فرموله شده است. از ویژگیهای مهم این محصول میتوان به چسبندگی عالی، مقاومت در‌برابر رطوبت و‌همچنین سختی و انعطاف‌پذیری مناسب اشاره نمود. این‌ویژگی‌ها، رنگ درپوشش و‌محافظت سازه‌های دریایی و‌تاسیسات در‌مجاورت محیط‌های. مرطوب نظیر‌اسکله‌ها، کف و‌بدنه کشتی‌ها، تانکرهای‌آب، برج‌های خنک‌کننده و‌خطوط لوله‌مناسب می‌سازد. بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده با و سخت‌کننده پلی آمید طراحی و فرموله شده است. از ویژگیهای مهم این محصول میتوان به چسبندگی عالی، مقاومت در‌برابر رطوبت و‌همچنین سختی و انعطاف‌پذیری مناسب اشاره نمود. این‌ویژگی‌ها، رنگ درپوشش و‌محافظت سازه‌های دریایی و‌تاسیسات در‌مجاورت محیط‌های. مرطوب نظیر‌اسکله‌ها، کف و‌بدنه کشتی‌ها، تانکرهای‌آب، برج‌های خنک‌کننده و‌خطوط لوله‌مناسب می‌سازد کف و‌بدنه کشتی‌ها، تانکرهای‌آب، برج‌های خنک‌کننده و‌خطوط لوله‌مناسب می‌سازد.

بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده با کولتار و سخت‌کننده پلی آمید طراحی و فرموله شده است. از ویژگیهای مهم این محصول میتوان به چسبندگی عالی، مقاومت در‌برابر رطوبت و‌همچنین سختی و انعطاف‌پذیری مناسب اشاره نمود. این‌ویژگی‌ها، رنگ درپوشش و‌محافظت سازه‌های دریایی و‌تاسیسات در‌مجاورت محیط‌های. مرطوب نظیر‌اسکله‌ها، کف و‌بدنه کشتی‌ها، تانکرهای‌آب، برج‌های خنک‌کننده و‌خطوط لوله‌مناسب می‌سازد. بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده با کولتار و سخت‌کننده پلی آمید طراحی و فرموله شده است. از ویژگیهای مهم این محصول میتوان به چسبندگی عالی، مقاومت در‌برابر رطوبت و‌همچنین سختی و انعطاف‌پذیری مناسب اشاره نمود. این‌ویژگی‌ها، رنگ درپوشش و‌محافظت سازه‌های دریایی و‌تاسیسات در‌مجاورت محیط‌های. مرطوب نظیر‌اسکله‌ها، کف و‌بدنه کشتی‌ها، تانکرهای‌آب، برج‌های خنک‌کننده و‌خطوط لوله‌مناسب می‌سازد.

  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  ارسال پیام از طریق واتس اپ
  تماس با ما
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com