رنگ نسوز

رنگ‌ اکریلیک سیلیکونی مقاوم حرارتی (رنگ نسوز ۲۵۰ درجه سانتیگراد)

رنگ نسوز بر‌پایه رزین اکریلیک سیلیکونی فرموله شده. این رنگ پوشش‌مناسب جهت‌حفاظت از‌سازه‌های فولادی که در‌معرض حرارت‌های تا‌ C ˚۲۵۰ مداوم قرار‌دارند،. همانند بدنه کوره‌ها، دودکش‌ها، بویلرها، تأسیسات کارخانجات شیمیایی، پالایشگاهها و نیروگاه‌های برق ایجاد می‌کند. از‌ این رنگ می‌توان هم بعنوان یک لایه رنگ منفرد بر‌روی سطوح فولادی و‌هم. بر‌روی سطوح آستری‌خورده متناسب با‌ آن مانند آستری اتیل سیلیکات استفاده نمود. از خواص رنگ سیلیکونی می‌توان به خشک شدن سطحی سریع آن اشاره کرد. قطعات رنگ شده بعد از یک ساعت خشک شده و می‌توان آنها را برای نصب جابجا کرد. مشخصه دیگر، مقاومت بالای آن در برابر شرایط جوی و نور ماوراء بنفش (UV) می‌باشد. ضخامت پیشنهادی برای رنگ سیلیکونی  ۲۰- ۳۰ میکرون است.
رنگ نسوز

رنگ نسوز

رنگ‌ اکریلیک سیلیکونی مقاوم حرارتی (رنگ نسوز ۴۰۰ درجه سانتیگراد)

این‌محصول بر‌پایه رزین اکریلیک سیلیکونی فرموله شده و پوشش‌مناسب جهت‌حفاظت از‌سازه‌های فولادی که در‌معرض حرارت‌های تا‌C ˚۴۰۰ مداوم قرار دارند. همانند بدنه کوره‌ها، دودکش‌ها، بویلرها، تأسیسات کارخانجات شیمیایی، پالایشگاه‌ها و نیروگاه‌های برق ایجاد می‌کند. از‌این رنگ می‌توان هم بعنوان یک لایه‌رنگ‌منفرد بر‌روی سطوح‌فولادی و‌هم. بر‌روی سطوح آستری‌خورده متناسب با آن مانند‌آستری‌اتیل سیلیکات استفاده نمود. از خواص این محصول می‌توان به خشک شدن سطحی سریع آن اشاره کرد. قطعات رنگ شده بعد از یک ساعت خشک شده و می‌توان آنها را برای نصب جابجا کرد. مشخصه دیگر، مقاومت بالای آن در برابر شرایط جوی و نور ماوراء بنفش (UV) می‌باشد. ضخامت پیشنهادی برای این رنگ ۲۰- ۳۰ میکرون است.

رنگ نسوز

رنگ نسوز

رنگ‌ اکریلیک سیلیکونی مقاوم حرارتی (رنگ نسوز ۶۰۰ درجه سانتیگراد)

این رنگ صنعتی بر‌پایه رزین‌سیلیکونی فرموله شده است. و پوشش‌مناسب جهت‌حفاظت از سازه‌های‌فولادی که در‌معرض‌حرارت‌های تا C˚۶۰۰ مداوم قرار‌دارند. همانند بدنه کوره‌ها، دودکش‌ها، بویلرها، تأسیسات کارخانجات شیمیایی، پالایشگاهها و نیروگاه‌های برق ایجاد می‌کند. از خواص رنگ صنعتی می‌توان به خشک شدن سطحی سریع آن اشاره کرد. قطعات رنگ شده بعد از یک ساعت خشک شده و می‌توان آنها را برای نصب جابجا کرد. مشخصه دیگر، مقاومت بالای آن در برابر شرایط جوی و نور ماوراء بنفش (UV) می‌باشد. این محصول قابلیت استفاده بر روی سطوح فولادی و نیز سطوح آستری خورده را داراست. در صورت استفاده بر روی سطوح دارای آستری، مقاومت حرارتی پوشش برابر با مقاومت حرارتی آستری خواهد بود.

رنگ نسوز-1
رنگ نسوز-2
رنگ نسوز
  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  ارسال پیام از طریق واتس اپ
  تماس با ما
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com