رنگ رویه اپوکسی پلی آمید

(براق، نیمه براق و مات)

رنگ رویه اپوکسی پلی آمید بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمید فرموله و طراحی گردیده است. این‌محصول بعد‌از‌اعمال و سخت‌ شدن کامل، سطحی یکنواخت‌و‌براق ایجاد‌کرده و نسبت به خراش، سایش،‌رطوبت و مواد شیمیایی‌مقاوم است. رنگ رویه اپوکسی پلی آمید به عنوان لایه رویه در یک سیستم پوششی شامل آستری‌، لایه میانی و رویه اعمال گردیده است. که به محافظت از سطح زیرین در مقابل عوامل خورنده کمک می‌نماید. همچنین ازاین رنگ می‌توان بصورت تک لایه و به تنهایی بر روی سطح استفاده نمود که چسبندگی خوبی ارائه می‌نماید. این رنگ برای محافظت از سطوح فلزی، سیمانی و در‌پوشش سازه‌های‌فلزی، خطوط لوله، مخازن، تجهیزات پالایشگاهی و پتروشیمی استفاده می‌گردد. به دلیل مقاومت پایین رزین اپوکسی در‌برابر‌اشعه‌ماوراء‌بنفش، استفاده از‌این پوشش در‌سازه‌هایی که در معرض نور خورشید قرار دارند توصیه نمی‌شود.

رنگ رویه اپوکسی

(براق، نیمه براق و مات)

پلی آمید بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمید فرموله و طراحی گردیده است. این‌محصول بعد‌از‌اعمال و سخت‌ شدن کامل، سطحی یکنواخت‌و‌براق ایجاد‌کرده و نسبت به خراش، سایش،‌رطوبت و مواد شیمیایی‌مقاوم است. رنگ رویه اپوکسی پلی آمید به عنوان لایه رویه در یک سیستم پوششی شامل آستری‌، لایه میانی و رویه اعمال گردیده است. که به محافظت از سطح زیرین در مقابل عوامل خورنده کمک می‌نماید. همچنین ازاین رنگ می‌توان بصورت تک لایه و به تنهایی بر روی سطح استفاده نمود که چسبندگی خوبی ارائه می‌نماید. این رنگ برای محافظت از سطوح فلزی، سیمانی و در‌پوشش سازه‌های‌فلزی، خطوط لوله، مخازن، تجهیزات پالایشگاهی و پتروشیمی استفاده می‌گردد. به دلیل مقاومت پایین رزین اپوکسی در‌برابر‌اشعه‌ماوراء‌بنفش، استفاده از‌این پوشش در‌سازه‌هایی که در معرض نور خورشید قرار دارند توصیه نمی‌شود. رنگین زره. رنگ های صنعتی ایران. روناس. شرکت رنگین زره. شرکت رنگ های صنعتی ایران. شرکت روناس.

رنگ رویه اپوکسی رنگ های صنعتی ایران

بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمید فرموله و طراحی گردیده است. این‌محصول بعد‌از‌اعمال و سخت‌ شدن کامل، سطحی یکنواخت‌و‌براق ایجاد‌کرده و نسبت به خراش، سایش،‌رطوبت و مواد شیمیایی‌مقاوم است. رنگ رویه اپوکسی پلی آمید به عنوان لایه رویه در یک سیستم پوششی شامل آستری‌، لایه میانی و رویه اعمال گردیده است. که به محافظت از سطح زیرین در مقابل عوامل خورنده کمک می‌نماید. همچنین ازاین رنگ می‌توان بصورت تک لایه و به تنهایی بر روی سطح استفاده نمود که چسبندگی خوبی ارائه می‌نماید.

رنگ رویه اپوکسی روناس رنگ رویه اپوکسی رنگین زره

این رنگ برای محافظت از سطوح فلزی، سیمانی و در‌پوشش سازه‌های‌فلزی، خطوط لوله، مخازن، تجهیزات پالایشگاهی و پتروشیمی استفاده می‌گردد. به دلیل مقاومت پایین رزین اپوکسی در‌برابر‌اشعه‌ماوراء‌بنفش، استفاده از‌این پوشش در‌سازه‌هایی که در معرض نور خورشید قرار دارند توصیه نمی‌شود. رنگین زره. رنگ های صنعتی ایران. روناس. شرکت رنگین زره. شرکت رنگ های صنعتی ایران. شرکت روناس.

رویه اپوکسی-9
رویه اپوکسی-8
رویه اپوکسی-6
رویه اپوکسی-3
رویه اپوکسی-7
رویه اپوکسی-4
رویه اپوکسی-6
رویه اپوکسی-10

برخی محصولات دیگر

  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  ارسال پیام از طریق واتس اپ
  تماس با ما
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com