جدول خیابان به رنگ قرمز و زرد

رنگ جدولی

رنگ جدولی آلکیدی هوا خشک پایه حلال

رنگ جدولی آلکیدی بر پایه رزین‌های آلکید، جهت استفاده در رنگ آمیزی سطوح بتونی طراحی شده است. این رنگ، قلم خوری بسیار خوبی دارد و پس از اجرا بر روی سطوح بتونی و گچی از چسبندگی قابل قبولی برخوردار خواهد بود.
به همراه رنگ جدولی آلکیدی، جهت کاهش ویسکوزیته (رقیق نمودن رنگ)، می‌توان از تینر مخصوص رنگ روغنی ماندگار استفاده نمود. (استفاده از تینرهای متفرقه به علت عدم سازگاری و یا ایجاد تأثیر منفی در ماندگاری رنگ، توصیه نمی‌شود).

نحوه اجرای رنگ ترافیکی جدولی آلکیدی هوا خشک پایه حلال

پس از اطمینان از شرایط مساعد آب و هوایی برای اجرای رنگ می‌بایست به شرایط سطح محل اجرای رنگ توجه داشت، بدین صورت که سطح مورد نظر عاری از رطوبت و هرگونه آلودگی اعم از گردوخاک، چربی و… باشد. لذا قبل از اعمال رنگ، سطح زیرین را کاماً از مواد زائد پاک نموده و آماده سازی لازم را انجام دهید. جهت اجرا، بعد از باز نمودن درب قوطی رنگ، محتویات داخل قوطی را به هم زده تا کاماً یکنواخت گردد. سپس با استفاده از تینر روغنی ماندگار می‌توان ویسکوزیته (معیاری از رقیق بودن رنگ) را تا حد مطلوب کاهش داد که با توجه به دمای هوا و روش اجرا، ممکن است بین ۱۰ تا ۲۰ درصد متغیر باشد.
جهت اجرای این رنگ، می‌توان از قلم مو، پیستوله یا غلتک استفاده نمود.
بعد از استفاده، جهت جلوگیری از رویه بستن رنگ، از بسته بودن درب قوطی مطمئن شوید.

رنگ جدولی آکریلیک پایه آب

رنگ جدولی آکریلیک بر پایه رزین‌های آکریلیک، جهت استفاده در رنگ آمیزی سطوح بتونی و فولادی طراحی شده است. این رنگ، قلم خوری بسیار خوبی دارد و پس از اجرا بر روی سطوح بتونی و فولادی از چسبندگی قابل قبولی برخوردار خواهد بود. جهت کاهش ویسکوزیته (رقیق نمودن) رنگ از آب استفاده خواهد شد.

نحوه اجرای رنگ جدولی آکریلیک پایه آب

پس از اطمینان از شرایط مساعد آب و هوایی برای اجرای رنگ جدولی آکریلیک، می‌بایست به شرایط سطح محل اجرای رنگ توجه داشت. بدین صورت که سطح مورد نظر عاری از هرگونه آلودگی اعم از گرد و خاک، چربی و … باشد. لذا قبل از اعمال رنگ، سطح زیرین را کاماً از مواد زائد پاک نموده و آماده سازی لازم را انجام دهید. جهت اجرا، بعد از باز نمودن درب قوطی رنگ، محتویات داخلی قوطی را به هم زده تا کاماً یکنواخت گردد. سپس با استفاده از آب می‌توان نسبت به رقیق نمودن رنگ اقدام نمود. (رقیق نمودن رنگ تابعی از دمای هوا و روش اجرا می‌باشد). جهت اجرای رنگ جدولی آکریلیک، می‌توان از قلم مو، پیستوله یا غلتک استفاده نمود. بعد از استفاده، جهت جلوگیری از رویه بستن رنگ، از بسته بودن درب قوطی مطمئن شوید.

رنگ جدولی پلی یورتان

رنگ جدولی پلی یورتان بر پایه رزین پلی اُل و هاردنر ایزوسیانات طراحی شده است که به عنوان لایه نهایی قادر است نقش به سزایی در محافظت سطوح فلزی در برابر عوامل جوی ایفا نماید. رنگ جدولی پلی یورتان فیلمی با چسبندگی و سختی بالا بر روی جداول و سطوح بتونی و فلزی ایجاد نموده و در محیط‌های جوی حاد، بخصوص در برابر تغییرات آب و هوایی، پایداری بسیار خوب از خود نشان می‌دهد. از خصوصیات بارز این محصول، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش نور خورشید و انعطاف‌پذیری بالای فیلم آن می‌باشد.

نحوه اجرای رنگ جدولی پلی یورتان

پس از اطمینان از شرایط مساعد آب‌وهوایی برای اجرای رنگ، می‌بایست به شرایط سطح محل اجرای رنگ جدولی پلی یورتان توجه داشت. بدینصورت که سطح مورد نظر عاری از رطوبت و هرگونه آلودگی اعم از گرد و خاک، چربی و… باشد. لذا قبل از اعمال رنگ ترافیکی، سطح زیرین را کاماً ازمواد زائد پاک نموده و آماده‌سازی لازم را انجام دهید. جهت اجرا می‌بایست ابتدا اختلاط کامل جزء A و جزء B به نسبت ذکرشده بر روی بسته‌بندی انجام شود. سپس با استفاده از تینر پلی‌یورتان ماندگار ویسکوزیته (معیاری از رقیق بودن رنگ) را تا حد مطلوب کاهش دهید. این مقدار با توجه به دمای هوا و روش اجرا، ممکن است بین ۱۰ تا ۱۵ درصد، متغییر باشد. جهت اجرای این رنگ ترافیکی، می‌توان از قلم مو، پیستوله یا غلتک استفاده نمود.

مشخصات عمومی رنگ‌های جدولی

مشخصات اختصاصی رنگ‌های جدولی

  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  ارسال پیام از طریق واتس اپ
  تماس با ما
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com