رنگ استخری

رنگ استخری ماندگار بر پایه رزین های‌مقاوم در برابر آب و سریع‌خشک فرموله شده است. و علاوه بر چسبندگی بالا بروی سطوح بتنی، آجری و سیمانی، مقاومت مناسبی در برابر ضربه و سایش دارد. این رنگ جهت رنگ‌آمیزی استخرهای شنا و حوضچه‌های آب شیرین پیشنهاد می‌گردد. از ویژگی‌های این محصول می‌توان مقاومت در برابر محیط‌های آبی، زمان خشک‌شدن مناسب است. و همچنین قدرت پوشش‌دهی عالی، مقاومت در برابر سایش، ضربه، اشعه‌خورشید و نور ماوراء بنفش را نام برد.

 

مشخصات فنی:  فام سفید در دمای (C° ۲۵)

پوشش تئوری: ۱۰-۹ متر مربع بر لیتر

(‌میزان واقعی بستگی به سطح زیر کار، ضخامت پوشش، وسیله کاربرد و شرایط محیطی دارد).
زمان خشک شدن سطحی: حداکثر ۱ ساعت
زمان اعمال لایه بعدی: حداقل ۲۴ ساعت

(زمان خشک‌شدن بستگی به جریان‌هوا، دمای محیط، میزان‌رطوبت، ضخامت و تعداد لایه ها دارد).
نقطه اشتعال: C° ۳۸

دستور مصرف:

ابتدا استخر را از آب پر نموده و پس از گذشت دو‌هفته آب را تخلیه نمایید. تا اتمام املاح‌قلیایی بتن از سطح آن خارج شود، سپس با برس‌سیمی سطح را تمیز کنید. رنگ‌آمیزی باید پس از خشک‌شدن کامل در هوای‌آفتابی صورت پذیرد. رنگ استخری ماندگار را با مقدار‌مناسب تینر استخری یا تینرفوری رقیق نموده یکدست از رنگ استخری را اعمال نمایید. تا تمام خلل و فرج و منافذ ریز سطح پوشانده شود. لایه بعدی پس از گذشت یک‌روز اعمال شود. میزان اختلاط تینر به رنگ، بستگی به درجه‌حرارت محیط، سطح زیر‌کار و نیز وسیله رنگ‌آمیزی دارد. (میزان اختلاط تینر به رنگ بر‌حسب درصد‌وزنی، با قلم‌مو۴۵%-۴۰% و با اسپری ۵۰ %-۴۵ % می باشد). با توجه به شرایط آب و‌هوایی بعد از گذشت‌۳‌روز تا یک هفته از خشک‌شدن رنگ، استخر را پر نمائید.

شرایط نگهداری:

محتویات ظرف در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید با تهویه مناسب نگهداری شود. بعد از مصرف درب‌ظرف را محکم ببندید. بهترین زمان مصرف در صورت رعایت شرایط انبارداری مناسب تا ۴۸ ماه بعد از تاریخ تولید می باشد.

نکات ایمنی:

از دسترس اطفال دور نگه دارید. در‌صورت بلعیده شدن این ماده، شخص را وادار به تهوع نکنید و در اسرع وقت به مراکز درمانی مراجعه نمایید. در هنگام استفاده در فضای بسته از تهویه مناسب استفاده شود.در صورت تماس با چشم بلافاصله با آب فراوان بشویید. از مجاورت با شعله دور نگه دارید.

  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  ارسال پیام از طریق واتس اپ
  تماس با ما
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com