صبا شیمی آریا

شرکت صبا شیمی آریا (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۳ توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) تاسیس شد. این شرکت فعالیت‌های خود را در زمینه‌های مختلف صنعت رنگ و پلیمر، شامل تولید انواع رنگ‌های ترافیکی، صنعتی و پوشش‌های کف آغاز نمود. صبا شیمی آریا با هدف استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی در توسعه و گسترش فن آوری‌های نوین در عرصه صنعت رنگ و پلیمر پا گرفت. صباشیمی آریا با تکیه بر کادری متخصص، مجرب و دانش آموخته، همواره بر مسیر بهبود کیفیت چه در عرصه محصولات و چه در عرصه خدمات و اجرا گام برداشته و با توجه به ضعف‌های موجود به ویژه در عرصه اجرای رنگ، تلاش نموده است تا استانداردهای جدیدی را در این راه خلق کند.

با اتکا به نیروی انسانی کارآمد و متخصص و همچنین مدیریت دلسوز و توانمند، این شرکت به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته. از مهمترین این موفقیت ها می‌توان به تولید رنگ ترافیکی و اجرای بیش از ۱ میلیون مترمربع خط کشی ترافیکی و ۳۰۰ هزار متر مربع از انواع کفپوش‌های تخصصی اپوکسی و پلی یورتان در چند سال اخیر اشاره کرد. ارزش‌های محوری این شرکت از جمله اعتماد و صداقت، تخصص، نوآوری، مشتری مداری و … است. این ارزش ها از ارکان کلیدی مجموعه محسوب شده و تمامی سعی مدیران و کارکنان این بوده است تا هرگز این ارزش‌ها زیر پا نهاده نشود.
اعتماد کارفرمایان و رضایتمندی مشتریان، همواره مهمترین سرمایه ما در راستای پیشبرد و تحقق اهداف شرکت بوده است.

شرکت صبا شیمی آریا

 

 

ماموریت و چشم انداز

چشم‌ انداز ما

ما برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران در جهت بهبودکیفیت زندگی مردم و حفاظت از منابع و سرمایه های طبیعی گام برداریم.

آزمایشگاه کارخانه صبا شیمی آریا

 

ماموریت ما

ما با طراحی، تولید و اجرای انواع رنگ و پوشش های با کیفیت، مطابق با استانداردهای روز بین المللی، همواره بر مرزهای دانش گام برداشته و برآنیم تا محیطی فراهم کنیم تا افراد متخصص و با دانش، در راستای خلق ارزش برای مشتریان، از همکاری با این شرکت به خود ببالند.

ارزش‌های کلیدی ما

اینفوگرافی ارزش های کلیدی مجموعه صبا شیمی آریا

 

باورهای ما

همواره بر این باوریم که رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات مناسب به کارفرمایان، در گروی رضایتمندی کارکنان مان است. تلاش کردیم با جذب و به کارگیری نیروهای متخصص و کاربلد، با فراهم آوردن محیطی پویا و پرنشاط، فرهنگ مشتری مداری را نه در زبان، بلکه در عمل در تار و پود سازمان نهادینه کنیم.

باور داریم کیفیت، ضامن بقا و پیشرفت و توسعه مجموعه است. کارکنان و نیروهای متعهد و متخصص در کارخانه و سایت تولید صباشیمی، مطابق با استانداردهای روز دنیا، فرهنگ کیفیت را در عمل ترجمه می‌کنند. با بهره گیری از به روز ترین ابزارهای مدیریت کیفیت، کیفیت را نه به عنوان یک مزیت و برتری بلکه به عنوان یک الزام برای خود تعریف کرده ایم.

باور داریم با روش‌های تکراری گذشته نمی‌توان در عرصه امروزی صنعت موفق بود. از این رو همواره تلاش داریم تا با تحقیق و توسعه کارآمد و نیروهای متخصص و نخبه مرزهای فنی در صنعت رنگ را گسترش دهیم.  واحد تحقیق و توسعه شرکت مجهز به آخرین فناوری‌ها و تکنولوژی های عرصه رنگ و کفپوش و همچنین با اخذ گواهینامه و تأییدیه‌های فنی از مراجع ذیصلاح، در حد و مرزی از بلوغ و پختگی قرار دارد  که می‌تواند حتی به بسیاری از شرکت‌های همکار نیز ارائه خدمت کند.

 

باور داریم هرگونه نقص در اجرا و ارائه خدمت، نام و آوازه بهترین و باکیفیت ترین محصولات را نیز با چالش مواجه خواهد ساخت. با این نگاه، تلاش کردیم تا با استفاده از مدرن ترین و به روز ترین تجهیزات و همچنین تیم اجرایی کارآزموده، تا تحویل نهایی محصول، در کنار مشتریانمان باشیم. ناوگان اجرایی شرکت شامل ۱۰ اکیپ اجرای خط کشی به صورت دستی با رنگ سرد تک جزئی و دو جزئی و ۶ اکیپ اجرای خط کشی محوری به صورت مکانیزه شامل ۴ عدد دستگاه خط کشی رنگ گرم و ۲ عدد دستگاه خط کشی رنگ سرد، مسئولیت و وظیفه اجرای قراردادهای پیمانکاری شرکت شامل پروژه های خط کشی معابر و راه ها در سطح کشور را بر عهده دارد.

تاییدیه‌ها و استانداردها

پژوهشگاه صنعت نفت

  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  ارسال پیام از طریق واتس اپ
  تماس با ما
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com