جلای آلکیدی

روغن جلا‌ی آلکیدی براق ماندگار بر اساس آخرین فرمولاسیون موجود در صنایع رنگ‌سازی تهیه شده است. لذا جهت‌پوشش کلیه سطوح‌چوبی داخل‌ساختمان، مبلمان، کابینت، درب‌های چوبی و موارد مشابه پیشنهاد می‌گردد. این محصول دارای زمان خشک‌شدن مناسبی بوده و پایداری خوبی در‌برابر سایش از خود نشان می‌دهد. چسبندگی فوق‌العاده به سطوح و ممانعت از ورود هوا به سطح‌نهایی از ویژگی‌های دیگر این روغن‌جلا می‌باشد.

مشخصات فنی روغن جلا: در دمای (C° ۲۵)

پوشش تئوری: ۱۵-۱۴ متر‌مربع بر‌لیتر

(میزان واقعی بستگی به سطح زیر‌کار، ضخامت پوشش، وسیله کاربرد و شرایط محیطی دارد).
زمان خشک شدن سطحی : حداکثر ۴ ساعت
زمان اعمال لایه بعدی : حداقل ۱۶ ساعت

(زمان خشک شدن روغن جلا‌بستگی به جریان‌هوا، دمای محیط، میزان رطوبت، ضخامت و تعداد لایه ها دارد).
نقطه اشتعال: C° ۳۸

دستور مصرف روغن جلا:

ابتدا سطح مورد نظر را از هر گونه چربی، گرد و غبار، زنگ‌زدگی و دیگر آلودگی‌ها کاملاً پاک نمایید. پوسته‌های رنگ‌های‌قدیمی بایستی از سطح زدوده و سطحی صاف بدست‌ آید. بنا‌بر ضرورت،‌جهت از بین‌بردن رنگ‌های قبلی و شوره می توان از سنباده یا برس استفاده نمود. سپس محتوی قوطی را کاملاً مخلوط نمایید. سپس تا رسیدن به غلظت مناسب با تینر روغنی‌مرغوب رقیق و به وسیله قلم‌مو، غلتک بر‌روی سطح اعمال نمایید. (میزان اختلاط تینر برحسب درصد وزنی با قلم مو۳۰-۳۵%، با غلتک‌۲۰% و با پیستوله ۴۵-۵۰% می باشد).

شرایط نگهداری روغن جلا:

محتویات ظرف در محیط‌خشک، خنک و دور از نور مستقیم‌خورشید و با تهویه‌مناسب نگهداری شود. بعد از مصرف، درب ظرف را محکم ببندید. بهترین زمان مصرف در‌صورت رعایت شرایط انبارداری مناسب تا ۴۸ ماه بعد از تاریخ تولید می باشد.

نکات ایمنی روغن جلا:

از دسترس اطفال دور نگه دارید. در صورت بلعیده شدن این ماده، شخص را وادار به تهوع نکنید و در‌اسرع وقت به مراکز درمانی مراجعه نمایید. در هنگام استفاده در فضای بسته از تهویه مناسب استفاده شود. در صورت تماس با چشم بلافاصله با‌آب فراوان بشویید. از مجاورت با شعله دور نگه دارید.

  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  ارسال پیام از طریق واتس اپ
  تماس با ما
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com