اتیل سیلیکات

رنگ‌ صنعتی آستر اتیل سیلیکات غنی از روی (زینک ریچ)

رنگ صنعتی اتیل سیلیکات بر پایه رزین اتیل سیلیکات فرموله شده است. به دو‌صورت دو‌جزئی و سه‌جزئی‌(بسته به سفارش مشتری) قابل ارائه بوده و دارای تاییدیه از پژوهشگاه صنعت نفت می‌باشد. اتیل سیلیکات، از خوردگی سطوح خارجی مخازن، ساختارهای فولادی پلها، پتروشیمی‌ها، ‌پالایشگاه‌ها، مخازن نگهداری سوخت محافظت میکند. و‌همچنین تانکر‌های محتوی حلال و مواد‌شیمیایی، بدنه وسایل تأسیسات دریایی و سکو‌های خارج از آب جلوگیری می‌کند. یک لایه با ضخامت فیلم ۷۵ میکرون می‌توا‌ند برای حفاظت سطوح در برابر تغییرات آب‌و‌هوایی کاربرد داشته باشد.

اتیل سیلیکات

اتیل سیلیکات

و‌ در‌مواردی که سطوح دارای خلل و فرج زیادی باشد‌، این ضخامت تا حدود ۱۲۵ میکرون افزایش می‌یابد. همچنین می‌تواند بدون پوشش رویه رنگ صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. تنها با یک لایه پوشش اتیل سیلیکات می‌توان سطح را در‌برابر تغییرات آب‌و‌هوایی محافظت نمود. همچنین مقاومت در برابر اشعه ماوراءبنفش، آب‌ونمک‌های خنثی‌و محصولات نفت‌خام والکل‌ها از ویژگیهای آن است.

اتیل سیلیکات

اتیل سیلیکات

توجه به این نکته ضروری است که آستر اتیل سیلیکات برای محیط‌های اسیدی و قلیایی مناسب نمی‌باشد. ولذا استفاده از آن در ضخامت‌های بالاتر از ۱۲۵ میکرون بدلیل احتمال ایجاد ترک بر روی آن توصیه نمی‌شود. از دیگر خواص این آستری مقاومت حرارتی تا ۴۰۰ درجه سانتی گراد می‌باشد. و به عنوان لایه اول در سیستم رنگ‌های مقاوم حرارتی بکار گرفته می‌شود.

آستر اتیل سیلیکات
آستر اتیل سیلیکات-1

برخی محصولات دیگر

  چطور میتونم کمکتون کنم؟
  ارسال پیام از طریق واتس اپ
  تماس با ما
  درباره صبا شیمی

  بیش از یک دهه است که با اتکا به کیفیتی پایدار و احترام به ذینفعان، در صنعت کشور، استوار گام بر میداریم. برآنیم تا با تبدیل شدن به قطب علمی صنعت رنگ ایران، محیطی فراهم آوریم تا افراد متخصص و دانش آموخته این صنعت از همکاری با این مجموعه و مشارکت در کارهای بزرگ به خود ببالند.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک 1402، طبقه 4، واحد 29

  تلفكس

  021-74039000

  021-75327

  ایمیل

  sales@sabashimi.com